Appartement In The Heart Of Gueliz Marrakech

  • Wi-Fi
  • Luftkonditionering
  • Husdjur tillåtna

Appartement In The Heart Of Gueliz Marrakech Marrakesh, som har ett behändigt läge, ungefär 5 minuter till fots från Horizon Lifestyle, erbjuder boende för upp till 4 gäster. Den här 70 m² stora lägenheten ligger mindre än 1 km från tågstationen Marrakech och i närheten av busshållplatsen Bab Doukkala.

Självhushållsfaciliteterna inkluderar ett minikök.

Populära attraktioner i området inkluderar Saadiska gravarna, ungefär 10 minuters bilresa bort. Gästerna kan besöka Ali Ben Youssef Medersa inom 2 km från lägenheten. Inom 15 minuter med bil från Appartement In The Heart Of Gueliz Marrakech hittar du Menara shoppingcenter. Flygplatsen Marrakech Menara ligger 5 km bort.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Appartement In The Heart Of Gueliz Marrakech Marrakesh
Stylish 2Br With Balcony & Designer Touches In Gueliz
Mobilpris

Stylish 2Br With Balcony & Designer Touches In Gueliz

108 m från boendet
Sejour Chic En Ville Jacuzzi Prive Et Wi-Fi Gratuit
Mobilpris

Sejour Chic En Ville Jacuzzi Prive Et Wi-Fi Gratuit

141 m från boendet
Gueliz Terracotta Stay - 2 Bedroom & Cozy Balcony
Mobilpris

Gueliz Terracotta Stay - 2 Bedroom & Cozy Balcony

170 m från boendet
USD 204 USD 184
per natt

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    I rummen

    • Luftkonditionering

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Hiss

    Husdjur

    • Husdjur tillåtna

    Viktig information

    Incheckning: från 14:00 till 23:59
    Utcheckning: senast 12:00
    Vanliga frågor
    • Vilka populära sevärdheter finns i närheten av Appartement In The Heart Of Gueliz Marrakech?
      Populära sevärdheter nära Appartement In The Heart Of Gueliz Marrakech inkluderar bland annat Menara-trädgården, Kungliga teatern, Koutoubias moské och minaret.
    • Finns det en tvättmaskin på Appartement In The Heart Of Gueliz Marrakech?
      Ja, det finns tvättmaskin på Appartement In The Heart Of Gueliz Marrakech.

    Läge

    Map

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Appartement In The Heart Of Gueliz Marrakech Marrakesh

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng